reporters in the field

Grant na reportaże transgraniczne

By: FARKA

Agencja N-ost  zaprasza międzynarodowe zespoły freelancerów, dziennikarzy, fotografów, reportażystów  do udziału w programie „Reporters in the Field”, w którym można starać się o grant w wysokości do 8 tysięcy euro.  Zgłoszenia należy przesłać do 25 marca 2018 r.
Program dedykowany jest projektom podejmującym tematykę transgraniczną. Ich twórcy muszą pochodzić  z co najmniej dwóch różnych krajów (biorących udział w projekcie), podobnie jak prezentowane historie. Są to: Albania, Andora, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Białoruś, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gruzja, Grecja, Niemcy, Węgry, Irlandia, Włochy, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Polska, Mołdawia, Rumunia, Rosja, Serbia, Hiszpania, Słowacja, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wilka Brytania.
Co najmniej dwóch członków z każdego zespołu, biorącego udział w projekcie, musi uczestniczyć również w warsztatach, które odbędą się w Berlinie w dniach od 15 do 17 czerwca.
Grant może zostać przeznaczony na wynagrodzenia oraz na koszty podróży.
Więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top